VR2 Sistemleri

sss

İklimsa, dünya klima sektöründe oldukça önemli bir yer tutan Japon  Fujitsu General Limited firması ile işbirliği yaparak, Airstage V-II,VR-II ve J-II serisi ile VRF sektöründe bulunan General markasını pazara sunmaktadır.

Airstage VR-II serisi, 3 borulu VRF sistemi olup ,ayırt edici özelliği, eş zamanlı ısıtma ve soğutma fonksiyonu sağlaması, kolay RB ünite kurulum imkanı ve esnek borulama tasarımıdır. Kullanıcılara 2,2 kW ile 25,0 kW kapasite aralığında 12 ayrı tip; 55 farklı iç ünite modeli ile geniş seçenek imkanı sunmaktadır.Tek bir VRF ağ sistemine bağlanabilen 64 adet grup uzaktan kumanda, aynı anda 100 adet iç üniteyi kontrol edebilen merkezi kumanda,400 adetlik iç ünite grubunu aynı anda tek bir noktadan kontrol imkanı sağlayan dokunmatik ekranlı kumanda ile son kullanıcılara, proje mühendislerine geniş seçim imkanları sağlamaktadır.

Sistemin kullanıldığı binaya kurulacak bir bilgisayar ile tüm iklimlendirme değerleri kontol altına alınabilirken, arzu edildiğinde kurulacak alt yapı ile sisteme uzaktan erişim de sağlanmaktadır. 4 VRF network sistemine kadar ,1600 adet iç ünite ve 400 adet dış ünite bu  sistem sayesinde kontrol edilebilir. Merkezi kumanda, elektrik sarfiyat hesaplaması,zaman yönetimi ve enerji tasarrufu fonksiyonları bu sistemler ile daha da geliştirilmiştir.

>> VRF Sistemleri Ürün Kataloğu