Ücretsiz Keşif Hizmeti

Beytaş klima ücretsiz keşif hizmetleri deyince aklınıza net bir şey gelmiyorsa hemen açıklayalım. Ücretsiz keşif hizmetleri öncelikle klimanızın takılacağı yerin iyi bir şekilde belirlenmesini sağlar. Daha sonra klimanızı koyacağınız yerin konumu değerlendirilir ve buna göre Beytaş klima modellerinden size en uygun olanı tavsiye edilir.

Ayrıca Bizim klimalımız ücretsiz keşif işlemi dış ünite ile klimanız arasındaki mesafeyi, ortamın büyüklüğünü ve yüksekliğini, orada bulunan pencere veya kapıların dışarıya mı yoksa içeriyemi açıldığını hesaba katarak size klima montajında kolaylık sağlayacak tüyolar vermektedir.

Bizim klimalarımız ücretsiz keşif sayesinde size en uygun Beytaş klima sahibi olabilirsiniz. Ancak daha önceden bir klima temin ettiyseniz ve bunun için ücretsiz keşif hizmeti aldıysanız uzman ekibin tavsiyelerine uygun şekilde montaj işlemini gerçekleştirin. Eğer  klimanız o ortama uygun özelliklere sahip değilse ancak siz yine de o klimanın takılmasında ısrarcı olursanız servis ekibi size bu sorundan kaynaklanabilecek herhangi bir arızadan sorumlu olmadıklarına dair bir form doldurtabilirler.

Beytaş Klima’yı arayarak  Beytaş yetkili servis ekibimizden klimanız için ücretsiz keşif yapmasını isteyebilirsiniz. Beytaş Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi olarak sizi en doğru ve en uygun Beytaş klima modeline yönlendirelim, klimanızdan daha çok verim alın. 7/24 hizmet veren servisimizi gönül rahtlığıla arayabilirsiniz.