Kurumsal

Günümüzde yaşam kalitemiz açısından hayatımızın zorunlu bir parçası haline gelen iklimlendirme, vazgeçilmez günlük ihtiyaç olmuştur . İklimlendirme sektörü, zamanımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz yaşam alanlarımızda, hava kalitesinin daha konforlu ve hijyenik olabilmesi için gereklidir.
Isıtma, soğutma, havalandırma, hava şartlandırma sistem ve ekipmanları ile tesisattan oluşan iklimlendirme, iç ve dış pazarlarda yaşanan hızlı gelişim sonucunda başlı başına bir sektör haline gelmiştir.
Sabancı Holding bünyesindeki Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.ye bağlı İKLİMSA markasının “Satış ve Servis Merkezi” yetkisiyle 2000 yılında iklimlendirme sektöründe faaliyetine başlayan BEYTAŞ Klima, 20 yılı aşkın sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve teknik donanımını halkımızın hizmetine sunmuştur.
İKLİMSA markası adı altında yetkili kurumsal klima satışı ve satış sonrası yetkili servis olarak Mitsubishi Heavy, Sharp, General, Sigma, Tronic gibi dünyanın önde gelen klima markalarıyla bütün Mersin geneline hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Isıtma ve soğutma sektöründe tüketicinin ihtiyacına, isteğine ve konforuna bağlı olarak kendi bilgi birikimi ile tüketicinin isteği ve önerisini kombine edip, yaşam alanın içine girerek yaşam konforunda fark yaratmak ana hedeftir.
Bu koşullar ile yola çıkarak daha az maliyetle daha kaliteli hizmeti tüketiciye yansıtmak en büyük kurumsal idealdir.

VİZYONUMUZ

Hizmet kalite farkının görülebilmesi için tanınmanın gerekliliğine inanan BEYTAŞ Klima, sektöründe en üst seviyede olmak için kaliteli işçiliğinden ödün vermeden müşteri memnuniyetinin sağlanmasını vizyon edinmiştir.
“Farkı yaşamak isteyen farkı yaratanları tercih sebebi olarak belirlerler.”
  • Ünvanımız

    Beytaş Klima

  • Sektörümüz

    Isıtma soğutma ve havalandırma sistemleri.

  • Hizmet Alanımız

    Mersin, Erdemli, Mezitli, Davultepe, Tece, Kargıpınarı, Tömük, Pozcu, Yenişehir, Akdeniz, Toroslar, Limonlu, Ayaş,  Kızkalesi, Susanoğlu, Atakent, Silifke, Taşucu, Yeşilovacık, Tisan, Aydıncık, Bozyazı, Anamur, Tarsus, Çamlıyayla, diğer tatil beldeleri ve yaylalar…